Доставка та монтаж фільтрів для води
Фільтри для води в розстрочку

Для кухні

 
Чиста вода - основа міцного здоров'я та джерело довголіття для вас та ваших близьких.

Фільтри для води Ecosoft – це безпечний, безперервний та надійний доступ до питної води найвищої якості на вашій кухні. Підберіть фільтр, який максимально підійде до ваших потреб.
obratbiy_osmos_ecosoft_p_ure_mini.png

Фільтр-глечик

Фільтр-глечик

Потрійний фільтр

Потрійний фільтр

Зворотній осмос

Зворотній осмос

картриджі

картриджі

Для всього будинку


Ідеально чиста вода у всьому будинку - для приготування їжі, душа, прання.


Пропоновані нами системи очищення роблять воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там, де вода надходить у ваш будинок.
ecomix-3.jpg

для квартири

для квартири

Для будинку з 1 санвузлом

Для будинку з 1 санвузлом

Для великого будинку

Для великого будинку

Для дому з 2-3 санвузлами

Для дому з 2-3 санвузлами

Для котельні


Використання правильно підготовленої води для котлів забезпечує їх ефективну, тривалу та безпечну роботу без відкладень та корозії.


Сучасні технології та методи очищення дозволяють отримувати воду потрібної якості для котельного обладнання та економлять його ресурс та кошти власника.
Фільтр для котельні

Для котла водонагрівача
(< 0,6 МВт)

Для водонагрівального котла (менше 0,6 МВт)

Для котла водонагрівача
(> 0,6 МВт)

Для водонагрівального котла (> 0,6 МВт)

Для парового котла
(< 3 м.куб/год)

Для парового котла (< 3 м.куб/год)

Для парового котла
(> 3 м.куб/год)

Для парового котла (> 3 м.куб/год)

Для кафе, ресторану, готелю

 
Ecosoft RObust – найкраще рішення для кафе та ресторанів.

Ідеальна питна вода найвищої якості: для приготування кави та чаю. Неповторний досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO – фільтр, який рекомендують професійні баристи.
ecosoft_robust_1000_ua_mini.png

Вода для кав'ярні

Вода для кав'ярні

Вода для готелю

Вода для готелю

Вода для ресторану

Вода для ресторану

Вода для пивоварні

Вода для пивоварні

Для промисловості

 
Очищена вода важлива для всіх етапів промислового виробництва.

Найновіші сучасні технології та схеми очищення забезпечують стабільно високу якість води в промисловості, яка відповідає всім вимогам та стандартам.
Фільтри промислові

Для енергетики

Для енергетики

Для продуктів харчування

Для продуктів харчування

Для хімічної галузі

Для хімічної промисловості

Для сільського господарства

Для сільського господарства

Витратні матеріали


Своєчасна заміна компонентів, що фільтрують, гарантує незмінно високу якість води.


Оригінальні фільтруючі елементи: картриджі, мембрани, смоли, вугілля та їх своєчасна заміна дозволять довгий час насолоджуватися водою ідеального якості.
Фільтр для котельні

До фільтрів питної води

Для парового котла (< 3 м.куб/год)

Мембрани зворотного осмосу

Для парового котла (> 3 м.куб/год)

До магістральних фільтрів

Для водонагрівального котла (менше 0,6 МВт)

Смоли. Вугілля. Сіль

Для водонагрівального котла (> 0,6 МВт)

Які торгові марки ми представляємо

 • Ecosoft
 • Brita
 • Nasha_Voda
 • Zepter
 • Platinum Wasser
 • Dow
 • Клак
 • aquaphore
 • ЕкоВода

Якщо Вам потрібна консультація або виникли запитання, будь ласка, звертайтесь. Будемо раді допомогти.

Залишіть свій номер телефону або адресу електронної пошти, і ми Вам

Інтернет магазин фільтрів та картриджів для води

Широкий асортимент фільтрів для води та витратних матеріалів для них за найвигіднішими цінами 

Щойно кожен мешканець нашої країни відкриває кран із водопровідною водою, відразу ж виникає думка щодо купівлі очисних фільтрів в інтернет-магазині. Навіть якщо у візуальних показниках немає слідів забруднення, згодом все одно буде помітно, що вода з крана максимально низької якості. Це буде відчутно за станом здоров'я, наявністю в чайнику накипу, по роботі побутової техніки. Для того щоб оцінити якість води, достатньо налити її в прозору склянку і залишити на кілька годин, після чого ви здивуєтеся осаду, який навіть за цей короткий час накопичиться на дні. Тому покупка фільтру для води в інтернет-магазині – це не розкіш, а справжня необхідність.

Але перш ніж купити фільтри для води в інтернет-магазині, потрібно реально розуміти, в якій зоні потрібна установка, як активно вона експлуатуватиметься і для яких цілей застосовуватиметься відфільтрована вода. 

Які фільтри для води в інтернет-магазині?

В асортименті нашого магазину пропонується великий асортимент товарів:

 • Фільтри для питної води Вони гарантують максимальне очищення, видалення з рідини навіть найменших забруднень, після чого її можна без побоювань пити, використовувати для приготування страв тощо. 

 • Магістральні моделі. Вони здатні усувати великі забруднення, пісок, глину та інші зайві елементи рідини. Встановлюють такі водоочисні системи для того, щоб гарантувати фільтрацію всієї води, яка надходить на підприємство чи житло. Їх монтують безпосередньо на труби. 

 • УФ системи для знезараження. Вони позбавлять необхідності вживати воду, в якій присутні небезпечні домішки, бактерії і т.д. 

Також можна замовити системи зворотного осмосу, різноманітні пом'якшувачі, пристрої для видалення хлору з води тощо. Можна замовити комплексні фільтри для води в інтернет-магазині, які здатні задовольнити всі вимоги щодо якості води в будинку та на різних підприємствах. 

Також в інтернет-магазині можна підібрати такі фільтри для води: 

 • Для використання на кухні. Чиста вода – запорука краси, здоров'я, довголіття. Саме тому на кухні обов'язково має бути встановлений фільтр високої якості, який забезпечить регулярний доступ до чистої питної води. У цій категорії представлені такі моделі: фільтр-глечики, потрійні фільтри, системи зворотного осмосу і т.д. 

 • Для всього будинку. В даному випадку можна підібрати пристрої для квартири з одним або декількома санвузлами, а також для великого будинку, котеджу. Такі системи роблять воду чистішою і встановлюються безпосередньо там, де рідина надходить до будинку. 

 • Системи для котельні. Правильно відфільтрована, підготовлена ​​вода для котлів гарантує ефективну та тривалу роботу пристроїв без проблем: корозії, відкладень тощо. Пропонуються конструкції для водонагрівального котла <0,6 МВт, для моделей >0,6 МВт, для парового котла <3 м.куб/год і >3 м.куб/год.

 • Спеціальні конструкції для готелів та закладів громадського харчування. У таких закладах особливо важливою є вода максимально високої якості, оскільки від цього залежить репутація закладу, а також кількість клієнтів, відповідно, і дохід. Тому намагайтеся не заощаджувати при виборі та купівлі фільтрів для води в інтернет-магазині. 

Також у каталозі є і пристрої для застосування на промислових об'єктах, виробничих підприємствах і т.д. Очищена вода дуже важлива у будь-яких сферах – енергетична, хімічна, сільськогосподарська не є винятком. Причому пристрої, представлені для застосування на промислових об'єктах, гарантують високу якість води, яка буде відповідати всім стандартам та вимогам. 

Витратні матеріали для фільтрів для води в інтернет-магазині 

Своєчасна заміна компонентів, що очищають, – гарантія незмінно високої якості води. Саме тому в нашому інтернет-магазині можна придбати не лише якісні фільтри, але ще й такі витратні матеріали: 

 • мембрани;

 • картриджі; 

 • вугілля;

 • смоли і т.д. 

Якщо виникнуть труднощі з вибором фільтрів для води в інтернет-магазині або витратних матеріалів, обов'язково зверніться до наших співробітників по телефону. Вони проконсультують, допоможуть ухвалити правильне рішення.

Контактні дані

вул. Старокиївська 10, Київ, Україна
+38 (067) 505-17-84 (Viber / Telegram)
+38 (067) 820-59-91
+38 (050) 520-59-91
info@aqua-filter.net.ua

Покупцям

Інформація

Підписатися:

ТОВ "Нікос-Буд"

пропонує фільтри для води, обладнання для водоочищення, водопідготовки та знезараження води за вигідними цінами. Наявність ліцензії на монтажні роботи. Гарантія Післягарантійне обслуговування.
© 2013 - 2022 ТОВ "Нікос-Буд". All Rights Reserved.